İrem Derici takipçisine öyle bir küfür etti ki!

Çılgın çıkışları ve dobralığı ile bilinen şarkıcı İrem Derici, kendisini canlı canlı gördüğünü iddia ederek 'Çirkin değil, çok çirkinmiş' diye paylaşım yapan bir takipçisine ağıza alınmayacak bir küfürle karşılık verdi.

İrem Derici takipçisine öyle bir küfür etti ki!

Sosyal medyayı son derece aktif kullanan şarkıcıların başında yer alan İrem Derici, yaptığı her açıklamayla konuşulmayı başaran bir isim. Derici ‘Öyle söylendiği gibi çirkin değil, daha çirkin’ yorumuna verdiği cevapla sosyal medya gündemine oturdu.

İREM DERİCİ KÜFÜR
Geçtiğimiz günlerde konser öncesi görüntüleriyle epey konuşulan ve burada ettiği küfür sebebiyle Demet Akalın ile de karşı karşıya gelen Derici, şimdi de bir takipçisine verdiği yanıtla gündemi meşgul ediyor.

İREM DERİCİ SANATÇI

Sık sık küfür kullandığını ve bunun bir alışkanlık haline geldiğini kendisi de açıkça ifade eden İrem Derici, bir takipçisinin fena şekilde ağzının payını verdi.

''ÇİRKİN DEĞİL, DAHA ÇİRKİN''


Twitter’da Mehmed isimli bir kullanıcı, ‘Bebek’te İrem Derici’yi gördüm. Öyle söylendiği gibi çirkin değil, daha çirkin :D’ yorumunda bulununca İrem Derici buna sessiz kalmayarak, takipçisine ağzına geleni söyledi. Derici, bu yoruma yanıt olarak, ‘… salağı 4 gündür Kapadokya’dayım ben’ dedi. Derici’nin cevabı kısa sürede sosyal medya gündemine oturdu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 20:24

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE