İrem Derici, Serap Zincir'le pişti oldu

Serap Zincir,  büyük hayranı olduğu Sezen Aksu’nun ''Kaçın Kurası'' isimli  şarkısını kendine has yorumuyla yeniden seslendirdi.

Büyük bir özveriyle yeniden yorumlanan ve arenje edilen ''Kaçın Kurası'' isimli şarkıya renkli birde klip çekildi. Yönetmenliğini Emrah Özbilen'in üstlendiği klip çekimleri 2 günlüğüne kapatılan Kumburgaz Marin Princess Hotel'de gerçekleştirildi.Oldukça hareketli sahnelerin  olduğu klipte Serap Zincir'e danscılarda eşlik etti.

Seyhan müzik etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunulan şarkının Aranjörlüğünü  Mert Aydın  üstlenirken, klip  ise tüm digital platformlardan yayınlandı.Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören şarkı,1 haftada  youtube’de 1.1 milyonluk izlenme oranıyla büyük başarı yakaladı. 

Serap Zincir’in tekrar yorumladığı Kaçın Kurası isimli Sezen Aksu şarkısı aynı zaman da İrem Derici'yle de pişti olmasına neden oldu.Birbirlerinden habersiz aynı şarkıyı tekrar yorumlayan serap zincir çalışmasını single olarak, irem derici ise bir çok şarkıdan oluşan 90’lar almünde koydu.Serap Zincir konuya bi açıklama yaparak; benim İrem hanımın şarkıyı seslendirip albümüne koyacağından haberim yoktu. Mutlaka çok güzel bir şekilde yorum katmıştır.Ben şarkıyı aldığımda özellikle sordum başka birisi daha söyleyip yorumlayacak mı diye hayır cevabını aldım.Bunun üzerine çalışmalarımı tamamlayıp müzikseverlerin beğenisine sundum. Klibim yayınladıktan sonra İrem Derici'nin de şarkıyı söylediğini ve albüne koyduğunu öğrendim. Aslında burda ikimizde çalışmamızı aynı dönemde paylaşarak mağdur olmuş oluyoruz dedi.+

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 16:28
YORUM EKLE