İrem Derici'den sıcak havalara isyan etti! Öyle ilginç bir çözüm buldu ki!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, ilginç çıkışlarda bulunmaya devam ediyor. Daha önce annesinin kendisini odasında bastığını söyleyerek büyük yankı uyandıran Derici, bu sefer de sıcaklara karşı "donla çıkın" tavsiyesi verdi.

İrem Derici'den sıcak havalara isyan etti! Öyle ilginç bir çözüm buldu ki!

Ünlüler dünyasında yaptığı ilginç çıkışlarla sık sık gündem haline gelen isimler arasında yer alan şarkıcı İrem Derici, yine sansasyonel bir çıkışla gündemde. Yeteneği ve üretkenliği kadar dobra tavırlarıyla da öne çıkan ünlü şarkıcı, çılgın halleri ve sürekli ilginç konular bulması nedeniyle çok seviliyor. Özellikle son dönemde sosyal medyaya ağırlık vermesi de hayran kitlesinin genişlemesini sağladı. Derici, daha önce de kendisiyle ilgili bir itirafta bulunmuştu. Derici, odasında özel bir durumdayken annesi tarafından basıldığını söylemişti.

İrem Derici bikini

SICAKLARA KARŞI ÖYLE BİR ÇÖZÜM BULDU Kİ!

Sosyal medya hesabı üzerinden üzerinden sevenleriyle her gün sohbet eden İrem Derici, komik ve çılgın paylaşımları sayesinde tam 7.3 milyon takipçi kazanmayı başardı. Derici, bugün de İstanbul'daki sıcak hava için bulduğu çözümü paylaştı.

"HAVA SICAK DONLA ÇIKIN"

Ünlü şarkıcı, bugün aşı olacağını ve hafif de olsa gerginlik yaşadığını söyledi. Ama bu ciddi konuları pas geçip hemen asıl meseleye geldi. Havanın çok sıcak olduğunu söyleyen İrem Derici, oynama yaptığı fotoğrafını takipçileriyle, "Donla çıkın" çağrısı yaptı.

İşte İrem Derici'nin o paylaşımı:

İrem Derici donla çıkın

SAGOPA KAJMER MÜJDESİ VERDİ | İrem Derici Aradığı Aşkı ‘Çok Güzel Hareketler 2’de Buldu

İrem Derici, Nişantaşı’nda spor salonundan çıkarken magazinburada.net kameralarına takıldı. BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Emre Aslan ile yeni bir aşka yelken açtığı öğrenilen ünlü şarkıcı, iddiaları doğrulayarak “Sizde kredim var diye düşünüyorum. Böyle bir konuda tek başıma değil de beraber konuşuruz diyeyim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2021, 23:54

Selçuk Uzun

YORUM EKLE