İrem Derici'den Olay Müstehcenlik İtirafı: Uzun Zamandır Uyarılmıyorum!

İrem Derici son şarkısı Senin Hastan'a çektiği klibi dijital mecra ve televizyonlardan yayınladı. Klip RTÜK, tarafından 'müstehcen' bulunup şarkıcı uyarıldı. Derici'nin RTÜK'e cevabı ise manidardı!

İrem Derici'den Olay Müstehcenlik İtirafı: Uzun Zamandır Uyarılmıyorum!

"İleride işsiz kalırsam göğüslerimi satarım" açıklamasıyla olay olan İrem Derici, bu sefer de RTÜK'e takıldı. 

irem derici

Radyo ve Televizyon Kurulu (RTÜK), İrem Derici'nin 'Senin hastan' adlı şarkısının klibi için müstehcenlik uyarısında bulundu. Derici ise kişisel Twitter hesabında "Uzun zamandır uyarılmamıştım. Uyarıldım, iyi geldi" dedi.

SENİN HASTAN YOUTUBE'DA TREND LİSTESİNE GİRDİ

Şarkıcı İrem Derici'nin Brezilyalı model Diogo Fedrizzi ile 'Senin Hastan' adlı şarkı için çektiği klip, Radyo ve Televizyon Kurulu'ndan (RTÜK) müstehcenlik uyarısı aldı. 

irem derici senin hastan klip

Derici ise kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda "Uzun zamandır uyarılmamıştım. Uyarıldım, iyi geldi" ifadesini kullandı.

Murat Joker yönetmenliğinde çekilen klipte yer alan sahneler çokça konuşulmuştu.

Klip, kısa sürede YouTube Trend Videolar listesine girmiş ve uzun süre ilk sıralarda kalmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 18:49

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE