İrem Derici'den Demet Akalın'a Destek: Açlık Sınırı Olarak Görüyorum!

İrem Derici, Demet Akalın’ın “Ben bile geçinemiyorum” isyanını “Geçinememeyi açlık sınırı olarak görüyorum” ifadeleriyle destekledi.

İrem Derici'den Demet Akalın'a Destek: Açlık Sınırı Olarak Görüyorum!

İrem Derici, Demet Akalın’ın “Ben bile geçinemiyorum” sözlerine destek verdi. Çok para kazandıklarını ama bir o kadar da giderleri olduğunu dile getiren Derici, “Sonuçta açlıktan ölmeyeceğiz. Geçinememeyi açlık sınırı olarak görüyorum” dedi.

AÇLIK SINIRI OLARAK GÖRÜYORUM

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Nişantaşı’nda kuaförden çıkarken görüntülendi. Demet Akalın’ın, “Ben bile geçinemiyorum” sözlerine, “Güzel para kazanıyoruz ama gider de var. Bunlar haklı isyanlar. Sonuçta açlıktan ölmeyeceğiz. Tarhanamızı kaynatırız. Geçinememeyi açlık sınırı olarak görüyorum. Kiramı ödeyemezsem, annemi evine dönerim” dedi.

KUAFÖR ZAMANI GELMİŞTİ

Yaklaşık 60 gündür karantinada olduğunu söyleyen Derici, “Artık kuaföre gitme zamanı gelmişti. Maske aslında işime geldi. Buraya yürüyene kadar 10 kişiyle fotoğraf çekilirdim. Şimdi, kısa boylu bir kadın geçiyor diye kimse yüzüme bile bakmıyor. Siz bile zor tanıdınız” ifadelerini kullandı.

DEMET AKALIN NE DEMİŞTİ?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, “AVM'ler açılıyorsa eğlence sektöründe de normalleşmeye gidilmesi gerekiyor. Sektörde 300 bin kişi ekmek yiyor. Bu alanda Türkiye'nin en çok kazananlarının başında geliyorum. Ona rağmen diyorum ki ben bile idare edemiyorum. Bakmamız gereken çoluğumuz çocuğumuz var” sözleriyle isyan etmişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 10:43

Yasin Arslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER