İran'da Mahsur Kalan İlayda Akdoğan, Yaşadıklarını Anlattı

Koronavirüs salgını döneminde sevgilisini ziyaret etmek için gittiği İran’da mahsur kalan İlayda Akdoğan, yaşadığı süreci ve dönüşünden duyduğu mutluluğu anlattı.

İran'da Mahsur Kalan İlayda Akdoğan, Yaşadıklarını Anlattı

Koronavirüs salgını sürecinde İran’daki sevgilisini ziyarete giden ve burada uzun süre mahsur kalan oyuncu İlayda Akdoğan, sonunda yurda döndü. 4 ay İran’da mahsur kalan Akdoğan, ilk fırsatta İstanbul'a geldi.

HERKES GİBİ DÖNDÜM

Basketbolcu sevgilisi Roham Kabir'le Qatar Airways'le Doha aktarmalı olarak yurda geldiğini söyleyen oyuncu İlayda Akdoğan, ülkeye dönerken kendisini çok mutlu hissettiğini söyledi.

Akdoğan, özel bir izin almadığını, kendisine de herkes gibi normal prosedürlerin uygulandığını belirtti.

EVDE BİR ŞEY KALMAMIŞ

Döner dönmez soluğu alışverişte alan oyuncu, "Evde bir şey kalmamış. Temel ihtiyaçları alıyoruz” dedi.

Akdoğan, hala şokta olduğunu ve Türkiye’ye döndüğüne inanamadığını belirterek, İnanılmaz bir his var içimde….İran'da 4 ay kaldıktan sonra o kadar özlemişim ki burayı, gerçek gibi gelmiyor” ifadelerini kullandı.

can we talk about it later?

İlayda (@ilaydaakdogan)'in paylaştığı bir gönderi ()

so much love for this boy, first of many????

İlayda (@ilaydaakdogan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 09:12

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE