İpek  Demir ve  Bülent Serttaş’tan Muhteşem Düet 'Dili Ballım'

İpek Demir, Dilli Ballım adlı şarkısını Bülent Serttaş ile birlikte seslendirdi. Demir ve Serttaş'ın düeti, müzik listelerinin başına yerleşti. İşte detaylar...

İpek  Demir ve  Bülent Serttaş’tan Muhteşem Düet 'Dili Ballım'

İpek Demir, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Dili Ballım’ şarkısında sevilen sanatçı Bülent Serttaş’la düet yaptı. 

‘Dili Ballım’ın klip çekiminde birlikte kamera karşısına geçen İpek Demir ve Bülent Serttaş, oldukça keyifliydi. Ortaya çıkan eğlenceli görüntülerin ardından klip tüm dijital platformlarda yerini aldı. Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkısıyla müzik listelerinde hızla üst sıralara çıkan İpek Demir, Bülent Serttaş’a kendisine verdiği destek için teşekkür etti. Kısa sürede büyük başarı yakalayan şarkının düzenlemesini Erhan Bayrak, klip yönetmenliğini İse Teoman Topcu üstlendi. 

İpek  Demir ve  Bülent Serttaş’tan Muhteşem Düet 'Dili Ballım'

Antalya’da çekilen klip, müzikseverleri aşkta cesaretin duygusunu müzikle anlatan bir yolculuğa çıkarıyor. Müzik dünyasında hem popüler arenada kalmayı başarıp hem de kendine has tarzıyla, ses rengi, söz ve besteleri ile farklı ve özel bir yer edinen  başarılı sanatçı İpek Demir, bir yandan yeni şarkıları için stüdyo çalışmalarına devam ediyor.

'Dili Ballım' Bülent Serttaş’ın müzik şirketi olan By Bilo’s Music Production markasıyla  tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER