İlyas Salman 45 Yıllık Eşi Gülser Salman ile İlk Kez Görüntülendi

Türk sinemasında Şekerpare, Sarı Mercedes, Erkek Güzeli Sefil Bilo, Banker Bilo, Kibar Feyzo, Dolap Beygiri gibi filmlerde oynadığı rollerle efsaneleşen İlyas Salman, eşi Gülser Salman ile ilk kez görüntülendi.

İlyas Salman 45 Yıllık Eşi Gülser Salman ile İlk Kez Görüntülendi

Türk sinemasının efsane oyunucusu İlyas Salman, neredeyse yarım yüzyılı bulan evliliği boyunca eşi ve iki kız çocuğunu kameralardan hep uzak tuttu.

ilyas salman sarı mercedes

Ta ki Antalya'da katıldığı bir davete eşiyle katılana kadar...

İLYAS SALMAN VE GÜLSER SALMAN 45 YILDIR İLK KEZ YAN YANA GÖRÜNTÜLENDİ

ilyas salman çiçek abbas

Şekerpare, Sarı Mercedes, Erkek Güzeli Sefil Bilo, Banker Bilo, Kibar Feyzo, Dolap Beygiri gibi filmlerde oynadığı rollerle adını büyük ustalar arasına yazdıran İlyas Salman ilk kez eşiyle görüntülendi. Türk sinemasının usta ismi İlyas Salman, eşi Gülser Salman ile birlikte Antalya'da hizmet veren bir mekanın açılışına gitti. 45 yıldır evli olan Salman'ın eşini ilk kez görenler şaşkına uğradı.

ilyas salman gülser salman

Cansel Kula'nın sahibi olduğu restoranın açılış gecesine Yeşilçam'ın usta isimlerinden İlyas Salman ile oyuncu Muharrem Erdemir de katıldı.

Okuduğu şiirlerle açılışa renk katan İlyas Salman, gecede kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini de geri çevirmedi.

ilyas salman hayran

EVLİLİKLERİNİ GÖZLERDEN UZAK YAŞIYORLAR

İlyas Salman geceye eşi Gülser Salman'la katıldı. 45 yıldır evli olan çiftin Devrim adında bir kızları ve Temmuz Ali adında bir oğulları var.

ilyas salman pembe mutlu çiçek abbas

Ekran önünde pek görünmeyen Gülser Salman sosyal medyada da kısa sürede gündem oldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 09:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE