İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla'dan eski kocasına şaşırtan gönderme!

Eski eşi şef Hazer Amani ile evliliğini noktaladıktan sonra oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken Sıla'nın sosyal medyada paylaştığı mesaj akılları karıştırdı.

İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla'dan eski kocasına şaşırtan gönderme!

Sıla ve İlker Kaleli aşkı yaz sezonuna damga vuran aşkların başında geliyor.

Türkiye’de ilk kez magazinburada.net kameralarına yakalanan Sıla Gençoğlu ile İlker Kaleli, aşklarını sosyal medyada ilan etti.

Bodrum’daki muhabirlerimiz Engin Can Dilekli ve Furkan Makar’ın objektifine takılan ikili sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile aşklarını ilan etti.

"ŞU CANIMIN CANISIN"

Sıla Gençoğlu paylaşımına, "Diyecek afili söz çok ;fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" notunu düştü.

İLKER KALELİ DE KARŞILIK VERDİ

İlker Kaleli ise "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere..." sözleriyle aşkını ilan etti.

SILA PAYLAŞIMINDA TEKRARA DÜŞTÜ

Sıla mesajında İlker Kaleli için kullandığı, "Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet... Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" ifadelerini daha önce de eski eşi Hazer Amani için kullandığı ortaya çıktı.

Sıla’nın İlker Kaleli’ye aşk ilanında dikkat çeken detay! 'Hiç samimi gelmiyor..'

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sıla, Amani ile bu fotoğrafını, "Canımın canısın" mesajı ile yayınlamıştı. 40 yaşındaki şarkıcının, eski eşi ve yeni sevgilisi için kullandığı kelimeler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 22:44

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE