İlk Kez Paylaştı! Esra Erol’dan Duygusal Paylaşım…

Esra Erol, oğlu Ömer’in doğum gününü paylaştığı bir video ile kutladı. Doğum anına ait o anları ilk kez paylaşan Erol, altına duygu dolu ifadeleri not düştü.

İlk Kez Paylaştı! Esra Erol’dan Duygusal Paylaşım…

2010 yılında hayatını birleştirdiği Ali Özbir evliliğinden iki çocuğu olan Esra Erol, oğlu Ömer’in doğum gününü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Ömer'in doğum anında çekilen görüntüsünü takipçileriyle paylaşan Erol, altına da duygusal bir not düştü.

‘SANA AŞIĞIM VE AŞIĞIZ…’

Esra Erol, paylaştığı videonun altına, “Ömer’im... O ilk kavuşmada seni görmek, koklamak, dokunmak ve sana dualarımda ki gibi sağ salim kavuşmak. İyi ki doğdun evimizin isyankar34’ü! Merhametli, adil, vicdanlı, özgür, mutlu, sağlıklı ol... Sana aşığım ve aşığız” ifadelerini yazdı.

İşte o paylaşım…

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE