İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'den evlilik sinyali

FOX TV ekranlarında iddialı başlayan ama erken final yapan Masumiyet dizisinden geriye İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün aşkı kaldı. İkilinin sette başlayan aşkları evliliğe doğru hızla gidiyor!..

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'den evlilik sinyali

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan yalanladıkları ve hatta dalga geçtikleri aşk haberlerinin dumanı dağılmadan Magazin Burada’ya yakalanmış görüntüleri olay olmuştu.

Aşk iddialarını yalanlayan Masumiyet dizisinin yıldızları Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan’ı magazinburada.net muhabiri Furkan Makar ( @furkanmakar ) Bodrum’da el ele yakalayınca ikili inkar ettikleri aşklarını kamuoyuna açıklamak zorunda kaldı.

İlayda Alişan bir AVM'de karşılaştığı habercilerin sorularına “İlişkimiz daha çok yeni Her şey yolunda. Çok mutluyuz. Daha fazla soru sormayın” diyerek ilişkisi hakkında konuştu.

İLAYDA ALİŞAN SERKAY TÜTÜNCÜ

SERKAY TÜTÜNCÜ İLAYDA ALİŞAN'I AİLESİYLE TANIŞTIRDI

Masumiyet dizisi setinde tanışan İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü aşkı tam gaz devam ediyor. İlayda Alişan, hafta sonu için sevgilisi Serkay Tütüncü’nün yanına Alaçatı’ya gitti. Tütüncü, sevgilisi Alişan’ı abisi ve yengesiyle tanıştırdı.

Serkay Tütüncü'nün İlayda Alişan'ı ailesiyle tanıştırıp kaynaştırma çabaları ikilinin evliliğe doğru adım adım gittiği yorumlarına neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2021, 01:06

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE