İkoncan Eda Taşpınar O Ünlü İsim İle Yeni Aşka Yelken Açtı

Eda Taşpınar Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan ile aşk yaşadığını itiraf etti.İkoncanın Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda aşkı Çağrı Atakan göründü. Taşpınar, aşk hayatıyla ilgili ilk kez konuştu.

İkoncan Eda Taşpınar O Ünlü İsim İle Yeni Aşka Yelken Açtı

Koronavirüs salgını nedeniyle yurtdışına çıkıp tatilini yapamayan Eda Taşpınar, rotasını Alaçatı'ya çevirdi.Eda Taşpınar, geçtiğimiz günlerde magazin basınına yansıyan haberleri de doğrulayarak, Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat veren Çağrı Atakan ile 1.5 aydır birlikte olduklarını söyledi. Çukur dizisinin Remzi'si Çağrı Atakan ile aşk yaşadığını söyleyen Eda Taşpınar, 'Çok iyi gidiyor, gayet keyifli' diyerek şu sıralar işlerin yolunda ilerlediğini ifade etti. 1-1.5 aydır birlikte olduklarını ifade eden Eda Taşpınar, Çağrı Atakan ile Alaçatı'da tatil yaptıklarını da söyledi.

ABD'YE AÇILDIK

8 ŞİRKET KURDUK ABD'YE AÇILDIK Kendi kozmetik markasıyla dünyaya açılan Eda Taşpınar, son olarak ABD pazarına da girdiklerini söyledi. Kendisi için gurur verici bir durum olduğunu ifade eden Eda Taşpınar, '8 şirket kurduk, Amazon'a girdik. Bir Türk olarak ve bir kadın olarak gurur verici bir durum' dedi.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE