İdris Elba: ‘Bu Kesinlikle Saçmalık... Büyük Aptallık’

Koronavirüs testi pozitif çıkan İdris Elba hakkında sosyal medyada iddialar ortaya atıldı.

İdris Elba: ‘Bu Kesinlikle Saçmalık... Büyük Aptallık’

Koronavirüse toplumların her kesiminden insalar yakalanmakta. Bu virüse yakalanan ünlüler kendilerini karantinaya alıyor. En son ünlü oyuncu Idris Elba, virüse yakalandığını açıkladı. Elba'nın bu açıklamasından sonra sosyal medyada iddialar ortaya atıldı. Elba'nın koronavirüse yakalandığını açıklaması için para aldığı para aldığı konuşuldu.

BU KESİNLİKLE SAÇMALIK

Instagram’dan canlı yayın yapan 47 yaşındaki aktör, “Bu virüs zengin ya da fakir olmakla ilgili değil. Kesinlikle herkes test yaptırmalı" dedi. Elba, “Benim gibi birine koronavirüs olduğumu söylemek için para ödeneceği fikri... Bu kesinlikle saçmalık. Büyük aptallık. İnsanlar bunu habermiş gibi yaymak istiyor. Aptalca” diye konuştu.

HOKKABAZ BUNLAR

"Ne yani burada oturup koronavirüs kapmadığımız halde korona kaptık mı diyeceğiz? Bundaki mantığı anlamıyorum" diyen ünlü oyuncu Elba, “Bu hikayeleri hokkabaz gibi yoktan var eden çok insan bulunuyor” yorumunda bulundu.

ELBA SÖZLERİNİ ŞÖYLE DEVAM ETTİ: 

"Bu bir film değil. Ben de şu anda bir aktör değilim. Sadece bir insanım ve toplumun gözü önündeyim. Dolayısıyla insanların bunun gerçek olduğunu anlamasını istiyorum. Test yaptırdığım için ayrıcalıklı olduğumu falan hissetmiyorum."

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 17:38

Burak Akbaba


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER