İdo ve Yasemin Şefkatli'nin düğününde İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın samimi halleri kafa karıştırdı

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Yasemin Şefkatli dün akşam evlendi. Eski aşıklar Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses'in samimi halleri ise çok konuşuldu.

İdo ve Yasemin Şefkatli'nin düğününde İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın samimi halleri kafa karıştırdı

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu İdo uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Yasemin Şefkatli ise dün görkemli bir törenle dünyaevine girdi. 

ido yasemin evlendi

Sanat ve iş dünyasından pek çok ismin katıldığı gece yıldız yağmuruna döndü.  Eğlencenin tavan yaptığı gecede sosyal medyaya da pek çok görüntü düştü. 

ibrahim tatlıses derya tuna

O görüntülerden biri kafaları karıştırdı. Ünlü isimlerin akın ettiği düğünde İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın samimi halleri dikkat çekti. Gece boyunca sohbetleri ve birbirlerinden ayrılmamalı gözlerden kaçmadı. 

 Tuna'nın derin dekoltesi iddialı kıyafeti de gecenin en çok konuşulanlarından oldu. 

derya tuna ibrahim tatlıses

"20 YIL SONRA TEKRAR AŞIK OLDUM"

Öte yandan İbrahim Tatlıses,  2011'de uğradığı silahlı saldırı sonrası uzun süre Almanya'da tedavi görmüştü. Derya Tuna, ünlü türkücüyü hastanede kaldığı zamanlarda yalnız bırakmamış sık sık ziyarete gitmişti.

ibo derya tuna

İlk ziyaretinin ardından gazetecilere konuşan Derya Tuna “İbrahim Bey’in Almanya’daki hastane odasına girerken sanki ilk kez tanışıyor gibi heyecanlıydım. Görünce de inanamadım. Çok yakışıklı ve karizmatik görünüyordu. Yüzü inanılmaz dinlenmiş... Onu hiç bu kadar yakışıklı görmemiştim. İtiraf ediyorum; 20 yıl sonra İbrahim Bey’e yeniden aşık oldum. Aynı şekilde o da beni görünce heyecanlandı, duygulandı" demişti. 

YORUM EKLE