İdo Tatlıses neden İbo Show'a hiç katılmadığını ilk kez açıkladı

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, yakın zamanda yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Tatlıses, özel hayatı ve yeni projeleriyle ilgili çok önemli detayları ilk kez magazinburada.net'e açıkladı.

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses, 2017 yazında aşk yaşamaya başladığı Yasemin Şefkatli ile Ekim 2020’de nişanlanmıştı. Yakın zamanda evlenmeyi planlayan ikilinin düğünleri yine iptal oldu.

yasemin şefkatli ido tatlıses

İdo Tatlıses, özel hayatı ve projeleriyle ilgili önemli detayları ilk kez magazinburada.net'e açıkladı.

"YASEMİN TATİL HEDİYE ETTİ"

Düğünleri iptal olan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli yoğun bir çalışma temposuna girmeye hazırlanıyor. Birlikte Çeşme'ye giden ikili yakında başlayacak projelerin öncesinde birlikte kafa dinlemek ve enerji toplamak için tatile çıktıklarını açıkladı. "Yasemin hanım tatil ısmarladı" açıklaması yapan İdo Tatlıses, "Düğün öncesi demeyelim de kafa dağıtmak için Çeşme'ye geldik. İşlerimiz var. Biraz dinlenip geri döneceğiz" şeklinde konuştu.

"2 TEMMUZ'DA YENİ ALBÜM ÇIKACAK"

İdo Tatlıses, magazinburada.net muhabiri Sercan Kazancı'ya yakında çıkacak albümünün müjdesini verdi. Tatlıses, "Yapımcım Samsun Demir ile yeni albüm konusunda tarihi 2 Temmuz olarak belirledik. Uzun zamandır yeni bir proje yapmadık. Evdeyiz tabi sıkıldık. Sadece benim çalışmam değil birlikte çalıştığımız bir ekip var. 1,5 yıldır bunun üzerinde çalışıyorum" dedi.

ido tatlıses

"BABADAN BÜYÜK DESTEK VAR"

İbrahim Tatlıses'in gözbebği olan küçük oğlu İdo Tatlıses, neden şimdiye kadar hiç İbo Show'a çıkmadığını ilk kez magazinburada.net'e itiraf etti. İdo, "Vallahi çok istiyorum İbo Show'a çıkmak, İbrahim Bey de her zaman çağırıyor ama çıkınca hep eski şarkıları söylemek durumunda kalacağım için erteledim. Yeni albüm çıkınca İbo Show'a çıkmak istiyorum" dedi. 'Yeni albüm için babanızdan destek görüyor musunuz?' sorusuna cevap veren İdo, "Babadan tabi ki destek var. Hep destek vardı. O olmadan bu albümler çıkmaz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2021, 19:34

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE