İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam evleniyor! Yasemin'in yakınları İdo'yu bakın nasıl zorladı!

Bugün nikah masasına oturmaya hazırlanan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses'i düğün heyecanı sardı. İdo Tatlıses davul zurna eşliğinde müstakbel eşinin evine gitti.

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam evleniyor! Yasemin'in yakınları İdo'yu bakın nasıl zorladı!

Pandemi nedeniyle düğünlerini daha önce iki kez erteleyen Yasemin Şefkatli ile İdo bu akşam sonunda mutluluğa evet diyor. 

ido

BABASININ ŞARKISIYLA GELİN ALDI

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, daha önce Haliç Kongre Merkezi'nde bin kişilik bir düğünle evlenmeyi planlamış ancak pandemi nedeniyle vazgeçmişti. Daha sade bir düğün yapmayı tercih eden çift, bu akşam lüks bir otelde evlenecek. İdo,  müstakbel eşini evinde davul zurnayla almaya gitti. Yanında annesi Derya Tuna'da vardı.  Yasemin Şefkatli'nin yakınları İdo'yu kapıdan geçirmedi. O anları kayıt altına alan arkadaşları paylaşımlara "Kız evi naz evi" notunu düştü.  Zorlu engeli aşan İdo, nihayet sevdiğine kavuştu. Gelin ve damat kapı önünde babasının şarkısı eşliğinde oynarken, kayınvalide Derya Tuna'da onları yalnız bırakmadı. 

GELİN ALMAYA TRENÇKOTLA GİTTİ

Gelin alma merasiminde beyaz vücudunu saran bir elbise ve beyaz sor ayakkabı giymeyi tercih eden Şefkatli, tüllü şapkasıyla zarifliğini konuşturdu.  İdo ise rahat tavrından ödün vermedi. Gelin almaya trençkotla giden İdo da spor bir tarz benimsedi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 14:51
YORUM EKLE