İbrahim Tatlıses Yıldız Tilbe Sessizliğini Bozdu! Yorumu Herkesi Şaşırttı…

İbrahim Tatlıses, yıllar sonra Yıldız Tilbe sessizliğini bozdu. İmparator’un Tilbe hakkındaki sözleri, izleyen herkesi şaşırttı.

İbrahim Tatlıses Yıldız Tilbe Sessizliğini Bozdu! Yorumu Herkesi Şaşırttı…

İbrahim Tatlıses'in sunuculuğunu yaptığı İbo Show’un dün akşam ekranlara gelen bölümüne Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Fuat Güner, Fuat Özkan ve Mazhar Alanson konuk oldu. Renkli anların yaşandığı bölümde, Tatlıses’ten Yıldız Tilbe hakkında dikkat çeken yorum geldi.

“O BİZİM CANIMIZ…”

A.R.O.G filminin setinde sürekli ‘Kop Gel Günahlarından’ şarkısını dinlediklerini söyleyen Cem Yılmaz, daha sonra da Zafer Algöz ile birlikte şarkıyı okudu. Algöz ve Cem Yılmaz’ın şarkıyı okumasından sonra İbrahim Tatlıses, “Bu şarkı Yıldız Tilbe’nin. Güzel bir şarkı” dedi.

İmparator, Yıldız Tilbe’nin ‘Kop Gel Günahlarından’ şarkısı için “Yıldız’a ‘Okuyabilir miyim?’ dedim. ‘Oku!’ dedi. Sonra şarkı yeniden patladı. Yıldız da yazmış. Severiz. O bizim canımız’ diye konuştu.

İmparator'un bu sözleri sonrası Yıldız Tilbe'nin ne diyeceği merak edilirken yıllardır birbirleri hakkında yorum yapmayan ikilinin yine aynı programda bir araya gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

NE OLMUŞTU?..

Yıllar önce İbo Show’a konuk olan Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses arasında canlı yayında büyük bir kavga yaşanmıştı. Programda Tatlıses, “Abi beni dövüyorlar, gel beni kurtar, dedin, ben de geldim seni o p…venklerin elinden aldım” demiş, Yıldız Tilbe de bu ifadelere sert çıkmıştı. Olay sonrası Tilbe, stüdyoyu terk etmişti.

Yıllar önce yaşanan bu kavga ile ilgili Yıldız Tilbe, 2016 yılında Renkli Sayfalar’a açıklamalarda bulunmuştu. Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses’i affettiğini belirterek şunları söylemişti: “Hiç kimseyle dargınlığım yok! Hiç kimseyle dargınlığı sürdürmeye değmez. Hayat o kadar uzun değil. Eğer ölümsüz olsaydım kimseyle konuşmazdım. Herkes kendi bayrağını taşıyor. Onun gibi bir ses daha gelir mi? Herkesten bir tane var.”

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 08:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE