İbrahim Tatlıses, Sevgilisini Eski Eşiyle Tanıştırdı!

“İmparator” lakaplı ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in sevgilisi Gülçin Karakaya’yı eski eşi Ayşegül Yıldız ile tanıştırdığı ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses, Sevgilisini Eski Eşiyle Tanıştırdı!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kendisinden 43 yaş Gülçin Karakaya ile 1,5 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Tatlıses’in Karakaya’yı eski eşi Ayşegül Yıldız ile tanıştırdığı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz aylarda eski eşi ile sevgilisiyle aynı masada bulunduğu bir fotoğrafı paylaşarak şu notu düşmüştü: “Önüm arkam, sağım solum emniyette. İkisinin isminde de güller var; Ayşegül & Gülçin Hanımlar... Ayşegül Hanım Elif Ada’mın annesi, Gülçin Hanım da yardımcım. Sırtım yere gelmez.”

İddiaya göre; İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz ay sevgilisi Gülçin Karakaya ve eski eşi Ayşegül Yıldız’la akşam yemeği yedi.

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE