İbrahim Tatlıses'in Yeni Sevgilisi Ne İş Yapıyor? Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

68 yaşındaki İbrahim Tatlıses, 26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile aşk yaşadığını duyurmuştu... Gülçin Karakaya hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses'in Yeni Sevgilisi Ne İş Yapıyor? Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Bir süredir ekranlarda olmayan İbrahim Tatlıses, yeni aşkıyla kamera karşısına geçti... 68 yaşındaki Tatlıses, 26 yaşındaki Gülçin Karakaya'ya kameralar karşısında aşkını ilan etmişti. Yeni ilişkisiyle kısa sürede gündem olan Karakaya hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

AİLESİ İLİŞKİYE ONAY VERMEDİ

Yeni Asır'da yer alan habere göre: İzmirli Gülçin Karakaya'nın Tatlıses'in manikürcüsü olduğu ortaya çıktı. İbrahim Tatlıses'in tüm çocuklarının ve Karakaya'nın ailesinin de karşı çıktığı ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceği merak konusu oldu. Öte yandan Tatlıses, önceki gün Instagram hesabından sevgilisiyle bir fotoğrafını paylaşarak aşkını ilan etti.

İbrahim Tatlıses, aylar önce yaptığı bir paylaşımda Gülçin Karakaya'yı asistanı olarak tanıtmıştı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 13:58

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE