İbrahim Tatlıses'e Müjde: Küçük İdo Yasemin İle Nişanlandı

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'da olan küçük oğlu İdo Tatlıses zaman içinde babasının yanında büyüdü kendi yolunu çizdi. İdo Tatlıses, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Yasemin Şefkatli ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile evlilik kararı aldı.

Gerçek adı babası İbrahim Tatlıses ile aynı olan İdo kısa isminin anlamı "İbrahim ve Derya'nın oğlu" anlamına gelen İdo Tatlıses, yıllar içinde büyüdü evlilik çağına geldi.

ibrahim tatlıses ido tatlıses bebek

"ALDIK GİTTİ"

İdo Tatlıses, uzun süredir birlikte olduğu kalbinin son sahibi Yasemin Şefkatli'yi ailesinden törelere uygun olarak istedi.

ibrahim tatlıses ido tatlıses küçük

Yasemin Şefkatli'nin babasından 'Kızı verdim gitti' cevabını alan İdo Tatlıses durumu Instagram Storyden "Aldık Gitti" mesajıyla paylaştı.

ibrahim tatlıses ido tatlıses nişan

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK MEZUNU

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile evliliğinden olan oğlu İdo Tatlıses'in sevgilisi olarak tanınan Yasemin Şefkatli, Yeditepe Üniversitesiİç Mimarlık Bölümü Mezunu. İdo Tatlıses ile İstinyepark'ta tanışıp birbirlerine aşık olan çift 3 yıldır birlikteydi.

YASEMİN ŞEFKATLİ

ACABA SEN BENİM OĞLUM MUYDUN?"

Yasemin Şefkatli, İdo Tatlıses'e deliler gibi aşık. Aşkını itiraf ederken de 'Her şeyimle O'nu düşünüyorum' diye açıklama yapmıştı.

yasemin şefkatli ido tatlıses

"SEVGİ, SAYGI, SADAKAT"

Sefkatli, Bu aşk sana ne öğretti? sorusuna ise "Sevgi, saygı, sadakat. İdo’ya o kadar sevgi doluyum ki anlatamam. Bir önceki hayatımda “Acaba sen benim oğlum muydun?” diyorum bazen. Bir insanı candan sevmek vardır ya hani, her şeyiyle onu düşünmek, tam da öyle…" şeklinde cevap vermişti.

yasemin şefkatli

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 23:47

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE