İbrahim Tatlıses 5. Kez Sevdiği Kadınla Nikah Masasına Oturdu

Arabesk müziğin gelmiş geçmiş en büyük isimlerinden İbrahim Tatlıses, hayatında 5. evliliğini yaptığını açıkladı. Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıklayan Tatlıses, 'O benim canım' diye konuşmuştu.

İbrahim Tatlıses 5. Kez Sevdiği Kadınla Nikah Masasına Oturdu

İbrahim Tatlıses bitti denilen yerden yeniden ayağa kalkmasını bildi. 

9 yıl önce otomatik silahlarla pusuya düşürülüp ölümün eşiğine gelen Tatlıses, aradan geçen zamanda verdiği büyük mücadeleyle sağlığına kavuştu.

Ekranlara da bomba gibi dönen Tatlıses, dostlarına huzur düşmanlarına 'yıkılmadım ayaktayım' mesajı verdi.

ibrahim tatlıses

5. EVLİLİĞİNİ GÜLÇİN KARAKAYA İLE YAPTI

İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini İbo Show'da açıkladı. Beşinci evliliğini yapan Tatlıses'in mutluluğu ise yüzünden okundu.

İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya'yı Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız tanıştırmıştı. İbo, Karakaya ile 1,5 yıldır aşk yaşıyordu.

gülçin karakaya ibrahim tatlıses

Yıllar sonra yeniden ekranlara İbo Show ile dönen İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konukları Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar oldu. Programda İbrahim Tatlıses bir sürprize imza atıp beşinci kez evlilik yaptığını açıkladı.

gülçin karakaya

"BEN EVLİYİM KARDEŞİM, MUTLUYUM KİMSEYE HESAP VERECEK DEĞİLİM"

Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine İbrahim Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci evliliğini de yaptığını söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.

Yaş Farkı Olay Olmuştu! İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya İlişkisinde Yeni Gelişme…

NİKAH AİLE İÇİNDE KIYILDI

69 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in teklifini çok özel bir tek taş pırlanta yüzükle yaptığı, 'Evet' cevabının ardından da ikilinin dostlarının katılımıyla evde nikah kıydırdığı öğrenildi.

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

Gülçin Karakaya kimdir sorusunun cevabını İbrahim Tatlıses kendisi şöyle açıklamıştı: Gülçin kimdir diye soruyorsunuz, Gülçin benim yardımcımdır, Twitter'ıma, Instagram'a bakar. Ben anlamıyorum o benim elim ayağımdır. Sol elim çalışmıyor o benim sol elimdir. Canımdır. İzmir'de tanıştık kendisiyle çok iyi bir ailenin kızıdır. Onun için de yanımdadır.

.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:25

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE