İbrahim Erkal'ın vasiyeti Demet Akalın'ı ağlattı

Megastar Tarkan'ın Harbiye'deki konser şöleni devam ediyor. Üçüncü gün konserini veren Tarkan'ı dinlemeye gelenle arasında Demet Akalın da vardı. Konser öncesi gazetecilerle konuşan Demet Akalın, bir muhabirin İbrahim Erkal'ın vasiyetini açıklaması üzerine gözyaşlarına boğuldu.

İbrahim Erkal'ın vasiyeti Demet Akalın'ı ağlattı

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu 3. kez Tarkan hayranlarıyla doldu taştı.

Hacı Sabancı, sevgilisi Nazlı Kayı ile, Ezgi Mola, sevgilisi Mustafa Aksakallı ile, Demet Akalın ise eski eşi ve sevgilisi Okan Kurt ile birlikte megastar Tarkan'ı dinlemeye geldi.

Konser öncesi Tarkan basın açıklaması yapmazken ünlü isimler muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ezgi Mola, yazın tatil gibi geçmediğini belirtirken Alice Müzikali'nin başladığını hatırlattı.

Erkal'ın vasiyeti Demet'i ağlattı

Okan Kurt'un maç izlemesinden sitem eden Demet Akalın, bir muhabirinin İbrahim Erkal'ın vasiyetini sorması üzerine şok yaşadı.

İki yıl kadar önce hayatını kaybeden sanatçı İbrahim Erkal'ın eşinin açıkladığı vasiyeti muhabirden duyan Demet Akalın'ın şoku yerini gözyaşlarına bıraktı. Erkal'ın eşinin Filiz Akgün'ün Asiye Acar'a verdiği röportajda, Erkal'ın ölmeden evvel şarkılarını kimlerin seslendirmesine izin verdiğini listelediği bir kağıt bıraktığını açıklamıştı. Erkal'ın bıraktığı listede Demet Akalın ile birlikte Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun da bulunuyordu.

Bu haberle duygulanan Akalın, gözyaşlarını tutamadı ve Erkal'ı çok sevdiğini belirtti. Akalın, gözyaşlarını silmek için sevgilisi Okan Kurt'un arkasına sığındı.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 14:12
YORUM EKLE