İbrahim Büyükak'tan Dostu Oğuzhan Koç'a Olay 'Çocuk' Göndermesi

Demet Özdemir'le güzel bir aşk yaşayan Oğuzhan Koç'a yakın arkadaşı İbrahim Büyükak'tan olay çocuk göndermesi geldi.

İbrahim Büyükak, yeni projesinin çekimlerini bitirdi ve Nisan ortası gibi seyirciyle buluşturmak için gece gündüz çalışıyor. 

Bu sefer projenin yönetmenliğini de yapan Büyükak, Levent'te montaj sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.

ibrahim büyükak

"YÖNETMEN KOLTUĞUNA GEÇİNCE SORUMLULUK ARTTI"

İbrahim Büyükak, yeni projeyle ekrana dönecek olmasının heyecanını yaşıyor. Yakın zamanda baba olmaya da hazırlanan İbrahim Büyükak, işi, arkadaşları ve ailesi hakkında samimi itiraflarda bulundu. Yönetmen koltuğuna oturduktan sonra omuzundaki yükün arttığını söyleyen Büyükak, "Proje Nisan ortası gibi izleyiciyle buluşacak. Fragmanı da önümüzdeki günlerde hazır olacak. Ben de montajdan çıktım yorgunum ama iş içime sindi" dedi.

ibrahim büyükak oğuzhan koç

"OĞUZHAN KOÇ'TA POTANSİYEL YOK DEMEDİM DUYGUSU YOK DEDİM"

İbrahim Büyükak, Demet Özdemir ile yeni bir aşka yelken açan dostu Oğuzhan Koç'a da çocuk göndermesinde bulundu. Gazetecilerin "Oğuzhan Bey'e onda çocuk yapacak potansiyel yok" dediniz sözleri hatırlatılan Büyükak, "Ben öyle demedim, onda çocuk yapma duygusu yok. O böyle 3-5 yıl daha yeğen sever sonra belki o duygu gelir. Bu bazılarına 20 yaşında geliyor. Bazılarına 40 yaşında. Çocuk yapmak büyük sorumluluk. Öyle yapalım demekle olmuyor" dedi.

oğuzhan koç demet özdemir

"YER GÖK ZIBIN DOLDU"

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile tanınan İbrahim Büyükak ile Nurdan Beşen, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftinin oğulları 1.5 ay sonra dünyaya gelecek. İbrahim Büyükak, "Ev zıbına boğulmuş durumda. Benim pabucum şimdiden dama atıldı. Yer gök zıbın oldu. Çocuk acaba modacı mı olacak? Benden daha fazla eşyası var daha doğmadan. Sürekli eşyalarına bakıp duygulanıyoruz" sözleriyle heyecanını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER