İbrahim Büyükak Eser Yenenler'i Ağlattı

Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak, geçtiğimiz akşam Yeniköy’de bir mekandan çıkarken kameralara yansıdı. Keyifli halleriyle dikkat çeken ikili, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Detaylar haberimizde…

Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak, geçtiğimiz akşam Yeniköy’de bir mekandan çıkarken kameralara yansıdı. Keyifli halleriyle dikkat çeken ikili, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“ZAR ZOR YÜRÜYORUM”

Büyün yaz görüşemedikleri için bol sohbet ettiklerini söyleyen ikili, birbirlerini çok özlediklerini ve bütün yazın özetini geçtiklerini belirtti.

“ZAR ZOR YÜRÜYORUM”

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Eser Yenenler şunları söyledi: “İkinci çocuk falan, şahane duygular. Çok mutluyuz, heyecanlıyız. Hayatla ilgili bütün aşamaları birlikte yaşıyoruz; her şeyi birlikte yaşıyoruz. Kuzey yürümeye başladı ben zar zor yürüyorum. Çocuğun yürümesi, benim bel fıtığım… Her şeyi konuştuk güzel bir geceydi”

DİYETE BAŞLADI

Tekrar diyete başladığını söyleyen Eser Yenenler, “ikinci çocuk, ikinci diyet başlıyor, herkes hazır olsun yani. Ben bu kadar diyete başlıyorum, İbrahim benden daha zayıf bir yaz geçirdi” dedi.

“İNŞALLAH BİZİM DE OLUR”

Arkadaşı Eser Yenenler ikinci kez baba olacağı için çok mutlu olduğunu söyleyen İbrahim Büyükak, “Allah analı babalı büyütsün. Çok mutluyuz, ilk bebeğe de çok mutlu olmuştuk, bu bebeğe de mutluyuz. İnşallah gelecekleri çok güzel olsun” dedi.

“İNŞALLAH BİZİM DE OLUR”

Kendisinin çocuk düşünüp düşünmediği yönündeki sorulara cevap veren İbrahim Büyükak şunları kaydetti: “Ben Eser adına çok mutluyum, İnşallah Allah nasip ederse bizim de olur.”

“KENDİ HAYATIMI YAZIYORUM”

İbrahim Büyükak geçtiğimiz günlerde, Acun Ilıcalı’nın kuracağı ‘Exxen’ isimli dijital platformda yayınlanacak bir dizi projesi yazdığını açıklamıştı. Bu konu hakkında konuşan oyuncu, “Kendi hayatımı yapıyorum, kendi hayatımla ilgili bir şeyler yazıyorum, Bursa’daki hayatımla ilgili yazıyorum. Bakalım inşallah Aralık’ta sete gireceğimizi, Ocak’ta da ilk iki bölümümüzün yayınlanacağını ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“KENDİ HAYATIMI YAZIYORUM”

Enteresan bir şey yapacaklarını söyleyen Büyükak projenin dram-komedi olacağını söyledi. Arkadaşının sözlerini destekleyen Yenenler ise, “Bana anlattı bazı şeyleri, ben ağladım. Konu sadece güldürmek değil, ağladık da”  dedi.

Daha fazla Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER