İbo Show'un İlk Bölüm Konukları Belli Oldu! O Ünlü İsimler 9 Yıl Önce...

Yıllar önce geçirdiği kaza sonrası ekranlardan uzak kalan İbrahim Tatlıses, İbo Show ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Yıllar önce yaşanan kaza günü Kutsi ve Deniz Seki'yi programında ağırlayan Tatlıses, 9 yıl sonra da aynı sanatçıları çağırarak "Nerede kalmıştık" dedi.

İbo Show'un İlk Bölüm Konukları Belli Oldu! O Ünlü İsimler 9 Yıl Önce...

14 Mart gece yarısı, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, geçirdiği kaza sonrası ekranlara uzun bir ara vermek zorunda kalmıştı. Poll Production ve Global Medya’nın yapımcılığında hazırlanan İbo Show 9 yıl aradan sonra yeniden ekrana dönüyor. Geçtiğimiz günlerde Sibel Can ve Şafak Sezer ile açılış yapacağı iddia edilen İbo'nun konukları değişti.

''KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM''

İbrahim Tatlıses’in 9 yıl önce son bölüm konukları olan Deniz Seki ve Kutsi İbrahim Tatlıses'in yalnız bırakmayacak. Son bölümün konukları bu kez ilk bölüm konuğu oluyor.

Aradan geçen yılların ardından İbrahim Tatlıses’in yeniden ekrana dönmesini büyük sevinçle karşılayan Deniz Seki ve Kutsi, çok anlamlı bir hediye ile duygularını ifade etti. Yanlarında getirdikleri dev nazar boncuğunu Tatlıses’e veren Deniz Seki ve Kutsi merak edilenlerini bu programda anlatacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER