Hülya Avşar’dan Karadenizli İtirafı! ‘Niye Bilmiyorum Ama..’

Hülya Avşar, önceki gün Nişantaşı’nda magazinburada.net kameralarına yakalandı. Geçtiğimiz günlerde yüzündeki izler dikkat çeken ve estetik yaptırdığı iddia edilen ünlü isim, magazinburada.net mikrofonlarına konuşarak çıkan haberlere açıklık getirdi.

Yaşı 19 dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan şarkıcı-oyuncu Hülya Avşar, önceki gün Nişantaşı’nda magazinburada.net kameralarına takıldı.

Muhabirimizin röportaj isteğini geri çevirmeyen Hülya Avşar, magazinburada.net mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir fotoğrafta yüzündeki izler nedeniyle estetik yaptırdığı iddia edilen Avşar, çıkan haberlere açıklık getirdi.

"KARDA GÖZÜM KAMAŞMASIN DİYE.."

Hülya Avşar’dan Karadenizli İtirafı! ‘Niye Bilmiyorum Ama..’

Hülya Avşar, “Sizi mesleğinizde bazı insanlar vardır kafalarına göre yazıyorlardı. Artık öyle bir dönem kalmadı, çok demode oldu. Neymiş; estetik yaptırmışım… Karda gözüm kamaşmasın diye siyah boya sürdüm ona da morluk demişler. Desinler… Desinler (Şarkı söyledi)” diye konuştu.

“DİZİYE KONSANTRE OLDUK..”
Keyfi yerinde olduğu gözüken Hülya Avşar şarkı söylemeye başladı. Avşar, yeni şarkı çalışmalarıyla ilgili “Şarkı gelmiyor, şu anda dizi çekeceğiz. Diziye konsantre olduk. Sonra yeni bir şarkı gelir elbette” ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar’dan Karadenizli İtirafı! ‘Niye Bilmiyorum Ama..’

“BEN BU KARADENİZLİLER’E BAYILIYORUM..”
Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Hülya Avşar, muhabirimizin sorularına “Seni yerim ben Allah’ın Karadenizlisi.. Ben bu Karadenizliler’e bayılıyorum. Niye bayılıyorum bilmiyorum. Kızım da Karadenizli” sözleriyle takıldı. Çıkarmış olduğu marka ile ilgili de konuşan Avşar, “O Marka neredeyse birkaç senelikti. Yıllardır var aslında, şu an devam ediyor” dedi.

“2021’DEN UMUTSUZ DEĞİLİM..”
2021 yılına dair beklentilerini de açıklayan Hülya Avşar, “Her şeyden önce sağlık diliyorum. Herkes işinde mutlu olsun. Pandemi artık geçsin ve herkes işini açabilsin. Öyle de olacağını umuyorum. Hiç umutsuz değilim” ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar’dan Karadenizli İtirafı! ‘Niye Bilmiyorum Ama..’

“DEVLETİMİZİN ÖNERDİĞİ BİR ŞEYE GÜVENİYORUM..”
Koronavirüs aşısı olup olmayacağı merak edilen ünlü sanatçı, sıra gelmesi durumunda aşı olacağını belirterek, “Bildiğim kadarıyla önceliği olanlar var. Sağlık çalışanlarımız, 65 yaş üstü vatandaşlar var… Sonra bize sıra gelince oluruz. Devletimizin önerdiği bir şey ise bu ben güveniyorum. Güvenmek de lazım” dedi.

Hülya Avşar’dan Karadenizli İtirafı! ‘Niye Bilmiyorum Ama..’

Hülya Avşar, röportajın sonunda magazinburada.net ekibine teşekkür ederek aracıyla evinin yolunu tuttu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 21:41

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE