Hülya Avşar’dan Bomba Yorum! ‘O Kadar Çok Övgü Duydum Ki…’

Netflix’in yeni Türk dizisi ‘Bir Başkadır’a Öykü Karayel’in performansı damga vurdu. Karayel’in oyunculuğu sosyal medyada çok konuşulurken Hülya Avşar’dan da dikkat çeken bir yorum geldi.

Hülya Avşar’dan Bomba Yorum! ‘O Kadar Çok Övgü Duydum Ki…’

Berkun Oya’nın senaryosunu yazdığı Bir Başkadır adlı Netflix dizisi sosyal medyayı salladı. Günlerdir konuşulan dizide en dikkat çeken isim ise Öykü Karayel oldu. Meryem karakteriyle inanılmaz bir oyunculuk sergileyen Karayel’e sosyal medyada övgü yağıyor.

Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Tülin Özen'le birlikte başrol oynayan Öykü Karayel, oyunculuğuyla izleyenlerden tam not aldı.

Kuzey Güney dizisinde Öykü Karayel’in canlandırdığı Cemre karakterinin annesini oynayan ünlü oyuncu Zerrin Tekindor da eski rol arkadaşı için övgü dolu ifadeler kullanmıştı. Tekindor'dan sonra Hülya Avşar da bir paylaşım yaptı.

Avşar açıklamasında, “O kadar çok övgü duydum ki Öykü Karayel’le ilgili, merakla baktım diziye bırakamadım. Öykü, oyunculuğun bende saygı uyandırdı. Seni, diğer oyuncuları ve tüm ekibi tebrik ediyorum” notunu yazdı.

İşte o paylaşım…


Hülya Avşar’dan Bomba Yorum! ‘O Kadar Çok Övgü Duydum Ki…’

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE