Hülya Avşar Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın aklını çeldi! O görüntüyle mesaj verdi

Tarih profesörü İlber Ortaylı'nın bir canlı yayında spiker Cansu Canan Özgen için kullandığı ifadeler tekrar gündeme geldi. Bu sefer Ortaylı'nın aklını Hülya Avşar çeldi.

Hülya Avşar Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın aklını çeldi! O görüntüyle mesaj verdi

Hülya Avşar, Ayvalık'taki yazlığında Prof. Dr. İlber Ortaylı ile buluştu. Sohbet sırasında cep telefonunu eline alarak kayda başlayan Avşar, Ortaylı'nın Cansu Canan Özgen'e "Maşallah, şuna bak" dediği anlara gönderme yaparak “Ben gideceğim, arkamdan ‘ne hoşmuş’ diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi” dedi.

Tarihçi İlber Ortaylı, sunucu Cansu Canan Özgen'in Instagram üzerinden yaptığı canlı yayına katılmış, yayının bittiğini zanneden Ortaylı, Özgen için "Maşallah, şuna bak" ifadelerini kullanmıştı. Bu olay uzun süre sosyal medyanın gündeminden inmemişti.

İLBER ORTAYLI KAHKAHA ATARAK O SAHNEYİ TEKRARLADI

Sanatçı Hülya Avşar, İlber Ortaylı ile bir araya gelişinde, aylar öncesindeki olaya gönderme yaptı. Cep telefonu ile kayda geçen Avşar, “Ben gideceğim, arkamdan ‘ne hoşmuş’ diyeceksin tamam mı? Ben duymuyormuşum gibi” dedi. Ortaylı bu sözlerin üzerine kahkaha attı. 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 22:02

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE