Hülya Avşar'ın Cinsel Yönelimi Şaşırttı! İlk Kez Açıkladı..

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, önceki gün bir hastanede arkadaşını ziyaret etti. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar kızının cinsel yönelimiyle ilgili söylediği sözler dikkat çekti.

Hülya Avşar'ın Cinsel Yönelimi Şaşırttı! İlk Kez Açıkladı..

FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisiyle birlikte yeniden ekranlara dönen Hülya Avşar, önceki gün bir hastane çıkışında görüntülendi.

Hülya Avşar'ın Cinsel Yönelimi Şaşırttı! İlk Kez Açıkladı..

Arkadaşını ziyarete geldiğini söyleyen Avşar kızı, gazetecilerle ayaküstü bir röportaj gerçekleştirdi.

“KAFAMA GÖRE BİRİ ÇIKARSA FLÖRT EDEBİLİRİZ..”
Uzun bir süredir hayatında kimse olmayan Hülya Avşar, bunun sebebini açıkladı.
“Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey. Para, ... Bence özgürlük dünyanın en büyük mutluluğu. Bundan sonra kalk evlen... Onları unutun. Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkesin kendine göre bir hayatı var.”

“BEN SAPYOSEKSÜELİM ZATEN..”
“Açıklamalarına devam eden 57 yaşındaki oyuncu, “Güçlü kadın olmak güzel bir şey de erkek de güçlü olmalı. Ben sapyoüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç. Bunların hepsini bir araya getirecek biri varsa bana haber verin. Var tabii öyle karşıma çıkmış olanlar. Kaya'nın zekası mesela, müthiştir” ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar'ın Cinsel Yönelimi Şaşırttı! İlk Kez Açıkladı..

Hülya Avşa’ın sapyoüelim açıklaması kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu. 

SAPYOSEKSÜEL NEDİR? 
Sapyoüel, zekâyı ve zihinsel fonksiyonları fiziksel özelliklerden daha önemli bir cinsel çekim aracı olarak gören kişilere denir.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER