Hülya Avşar: Filtreyi görünce sinirlerim bozuldu. Sabaha kadar...

Başrolünde oynadığı 'Masumiyet' final yaparak ekrana veda eden Hülya Avşar, konuk olduğu programdan dizinin neden bittiğini açıkladı. Hülya Avşar, dizide yüzüne uygulanan ve sosyal medyada olay olan filtreyle ilgili de konuştu.

Hülya Avşar: Filtreyi görünce sinirlerim bozuldu. Sabaha kadar...

Hülya Avşar'ın dizide yüzüne uygulanan filtre gündeme adeta bomba gibi düşmüş ve günlerce konuşulmuştu. Hülya Avşar, Haber Global'de yayınlanan Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programına konuk olarak filtreyi gördükten sonra neler hissettiğini anlattı.

Filtre hikayesini bilmiyorum. Neden yaptı, sabaha kadar mesajlaştım ve sinirlerim bozuldu. Benim yaptırmam mümkün değil. Dizlerde böyle pr yapılmasını ben doğru bulmuyorum. Dizinin de böyle bir şeye ihtiyacı yoktu.

Hülya Avşar filtre

TOKAT ATTIĞI OYUNCU, HASTANELİK OLDU

Hülya Avşar’a sosyal medyada çok konuşulan rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’na attığı tokat sahnesi soruldu.

Şöyle oldu, birkaç kere vurman gerekiyor yakın çekim, genel çekim diye. Bu işin tekniği var. Ancak yönetmenimiz biraz daha etkili vurmamı istedi. Ben de bir anda vurdum, nasıl oldu anlamadım. Normalde hep yanağına vurmuşum ama en son vurduğumda çenesine geldi.

Hülya Avşar tokat

Sahne çekiminden hemen sonra Postuoğlu’nun ağzını kapatamadığını fark ettiklerini belirten Avşar, rol arkadaşının apar topar hastaneye götürüldüğünü açıkladı.

"ZENGİNLİK KÖTÜ BİR ŞEY"

 Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin 'seni seviyorum' dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 14:37

Selçuk Uzun

YORUM EKLE