Hülya Avşar'dan 'Berlin in Berlin' itirafı: O sahnede etrafımda üç kişi vardı

Hülya Avşar, geçtiğimiz gün Etiler'deydi. Ünlü sanatçıya, son günlerde çok konuşulan meslektaşı Hafsanur Sancaktutan'ın iddialı sahnesi hatırlatıldı. Avşar kızı, başrolünde yer aldığı, Sinan Çetin'in yönetman koltuğunda oturduğu, 1993 yapımı 'Berlin in Berlin' filmindeki benzer sahnesinden örnek verdi ve bilinmeyen bir detayı ilk kez paylaştı.

Hülya Avşar'dan 'Berlin in Berlin' itirafı: O sahnede etrafımda üç kişi vardı

Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle magazin gündeminden düşmeyen, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle de her daim adından söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar, ilk evliliğini 1979 yılında Mehmet Tecirli ile yapmıştı. Tecirli ile boşanan Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile sekiz yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanmıştı. Zaman zaman bir araya da gelen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz ay kızları Zehra'nın çocukluk arkadaşının düğününe katılmıştı.

Törende ailece poz veren ünlü isimlerden Avşar, düğün karesini; “Kızımın çocukluk arkadaşı, yani benim de kızım Melis’in düğünü. Garip bir duygu. Eyvah!” notuyla paylaşmıştı.

"GÜZELLİK ANNEDEN GÜLÜŞ BABADAN"

Kaya Çilingiroğlu da eski eşi ve kızı ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp takipçilerine; "Hangimize benziyor?" diye sormuştu. Çilingiroğlu'nun sorusuna takipçilerinden; "Güzellik anneden gülüş babadan", "Size benziyor", "Güzelliğin temeli anne", "Aynı siz" gibi yanıtlar gelmişti.

Hülya Avşar'dan 'Berlin in Berlin' itirafı O sahnede etrafımda üç kişi vardı

DOĞUM GÜNÜNÜ AİLESİYLE KUTLADI

İki hafta önce 59 yaşına basan Hülya Avşar, doğum gününü eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra, kız kardeşi Helin Avşar ile Tarabya'da bir mekanda kutlamıştı.

Hülya Avşar'dan 'Berlin in Berlin' itirafı O sahnede etrafımda üç kişi vardı

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen sanatçı, "Ben hayatı 30'dan sonra anladım. Yaşlanmak güzel şey. Hayatın tadını şimdi çıkarıyorum. Bana geri dön deseler hayatta dönmem" sözleriyle espri yapmıştı. 

"AĞIR ARABESK HAYRANIYIM"

Hülya Avşar geçtiğimiz gün Etiler’de spor merkezinden çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Avşar “Yeni bir şarkı çıkarıyorum, senaryosunu bitirdim, klibi bir önceki şarkımda olduğu gibi yine ben çekeceğim, şimdilik detaylar bu şekilde. Yeni nesil şarkıcıları beğeniyorum, çok güzel şeyler yapıyorlar, bence Türk müziği her şeyi ile çok başarılı müzisyenleri barındırıyor. Rap dinlemeyi de seviyorum ama ben kesinlikle ağır Arabesk hayranıyım. Bir arabesk ve bir Rapçi ya da popçu sanatçının yan yana gelip düet yapmasının demode olduğunu düşünüyorum. Ama bir gün Arabesk şarkı kesinlikle çıkaracağım” dedi.

Hülya Avşar'dan 'Berlin in Berlin' itirafı O sahnede etrafımda üç kişi vardı

"ÇOĞUNU TANIMIYORUM"

Yeni nesil oyunculara tavsiye veren sanatçı, "Çoğunu tanımıyorum, yani isimleri aklıma gelmiyor görünce 'Aaaa o değil mi!' diyorum. Önceden bize de oluyordu.Beni görüp 'Türkan Şoray değil mi ?' diye tepki veren oluyordu, o açıdan bu dönemler hep yaşanıyor, insanlar zorlu yollardan geçmeli, kolay yolu seçen çoğu zaman kaybeder" dedi.

"O İŞİN PATENTİ BENDE"

Genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın digital platformdaki bir dizide iddialı sahnesi çok konuşulmuştu. Yıllar önce 'Berlin in Berlin' filmindeki sahneye benzetildiğini hatırlatan muhabirlere Hülya Avşar, "Tanıyorum Hafsanur’u,  izlemez miyim o sahneyi, o işin patenti bende (gülüyor). Ben onu 20 yıl önce yaptım bildiğiniz gibi ve gerçekten dünya sinemasında bile yeni yeni çekiliyor o sahneler. Yapan çoktur da görselleştiren az var işte" dedi.

Hülya Avşar'dan 'Berlin in Berlin' itirafı O sahnede etrafımda üç kişi vardı

"ASLINDA ÇEKİNMİŞTİM"

Hülya Avşar, sözlerine şöyle devam etti: 

O sahnede üç kişi vardı etrafımda, aslında çekinmiştim ama film setindeki insanlar o kadar alışmışlar ki o tarz sahnelere, sana yan gözle bakmıyorlar. O sahne normalde Cem Özer ile sevişme sahnesiydi, o fikir benden çıktı. Sinan Çetin’e sevişme olmasın bu şekilde yapalım dedim. Çok önemli bir şeydi o, zaten en iyi kadın oyuncu ödülünü aldım, ilk kadın oyuncu ödülünü yurt dışından ben getirmiştim o film sayesinde.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2022, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER