Hülya Avşar: Can Yaman çok yakışıklı ama Kıvanç benim için her zaman önde

Hülya Avşar reklam yüzü olduğu bir mağazanın açılışında gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Genç oyuncuların sahsiyetlerinin oturmadığını söyleyen ünlü oyuncudan çarpıcı açıklamalar.

Hülya Avşar: Can Yaman çok yakışıklı ama Kıvanç benim için her zaman önde

Hülya Avşar reklam yüzü olduğu Bambi Yatak’ın, Masko Mobilyacılar Sitesi’ndeki mağaza açılışına katıldı. Uzun zamandır ekranlarda olmayan güzel oyuncu, basın mensuplarının sorularını tüm içtenliğiyle yanıtladı. 

Avşar, dijital platformdan proje teklifi geldiğini, kendisinin televizyonda olmak istediğini söyleyerek yakında ekranlara geleceğinin sinyallerini verdi.

Kızı Zehra hakkında çok özel açıklamalar yapan yetenekli oyuncu, estetik iddiaları sorularını pas geçerek, “Zehra yanlış da doğru da yapsa arkasındayım ” dedi. 

Can Yaman: Sadece yakışıklı!

Son dönemlerde adı magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Can Yaman sorulduğunda ise, “Can Yaman çok yakışıklı ama oyunculuğunu sorduğunuzda… Yakışıklılıkları aklıma geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ onlara göre birkaç tık daha ileride onlar da ileride aynı kaliteye ulaşacak. Ama şu anda yakışıklılık onların önünde bir engel, bunu aşmaları lazım."


Ünlü oyuncu estetikten genç oyunculara, modadan sanat camiasına ilişkin röportajı:


 

Nurcan Şahin

YORUM EKLE