Hülya Avşar'a tokat attı! : ''Dayak yiye yiye..!''

Usta oyuncu Hülya Avşar, katıldığı programda bomba açıklamalar yaptı. Hülya Avşar'ın yaptığı açıklamalar magazin gündeminde kısa sürede bomba yarattı. Avşar Kızı, merak edilen soruları yanıtladı.

Hülya Avşar'a tokat attı! : ''Dayak yiye yiye..!''

Dijitalde yayınlanan bir programa katılan Türkiye'nin taçsız kraliçesi Hülya Avşar, önceki akşam meslek sırlarını paylaştı.

hülya avşar dayak yedi

‘’BENDE BEKARIM’’

‘Dayı Şov’ geçtiğimiz hafta Okan Bayülgen'i bu hafta ise Hülya Avşar'ı konuk etti. Arkadaşlarının genellikle tenis ve spor camiasından olduğunu anlatan Avşar, Dayı'ya "Bekar mısın" diye sordu. Bekarım yanıtını alınca espriyi patlatan Hülya Avşar, "Ben de bekarım, hayatımda kimse yok" dedi.

hülya avşar dayak yedi

TOKATININ ÜZERİNDE PARMAK İZİ ÇIKTI!

Masumiyet dizisindeki rol arkadaşı Ertuğrul Postooğlu'na attığı tokatın hatırlatılması üzerine," İnsan kıyamıyor tabi rol arkadaşına tokat atmaya ama yiye yiye zamanlar atmayı da öğreniyorsunuz" dedi. Bir gün sette Fatma Girik'ten tokat yediğini ve bu tokatın üzerinde parmağının çıktğını itiraf eden Hülya Avşar, "buna benzer çok şey yaşadım" ifadelerini kullandı.

hülya avşar tokat attı

‘’POPOSUNU ELLEDİM!’’

Ricky Martin ile yaşadığı popo elleme anısının sorulması üzerine, o gün eve giderken çok korktuğunu eşi Kaya Çilingiroğlu'na, "Ben bugün bir şey yaptım, Ricky Martin'in poposunu elledim" dediğini söyledi. Bunun üzerine Çilingiroğlu'nun önce bir duraladığını daha sonra ise "Ne yapalım iş icabı olmuştur" yanıtını verdiğini söyledi.

ricky martin

‘’GÜLBEN ERGEN DEMODE!’’

Avşar, "Gülben Ergen’le düet yapmak mı tenis maçı yapmak mı?" sorusuna, "Bu verdiğiniz isim demode." yanıtını verdi.

hülya avşar gülben ergen

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE