Hint Aktör Aamir Khan'ın Adana'da Kebap Keyfi

Çektiği filmlerle dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan, yeni filmi için Türkiye'ye gelmişti. Niğde'den sonra Adana'da görüldü. Adana'da kebap yiyen Khan, çevredeki vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Hint Aktör Aamir Khan'ın Adana'da Kebap Keyfi

Hindistan'da koronavirüs nedeniyle yarım kalan filminin çekimleri için Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü Hintli film yapımcısı ve aktör Khan, önceki günlerde Niğde'nin Çamardı ilçesinde Demirkazık Dağı ve çevresinde incelemelerde bulunduktan sonra Adana'ya geldi.

Kentte kebapçıların yoğun olduğu tarihi Kazancılar Çarşısı'na uğrayan Khan, mangalın başına geçip kebap pişirdi. Khan, çevredeki vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Aamir Khan

KHAN'IN KEBAP KEYFİ

Mangalın başından ayrıldıktan sonra kendisi için hazırlanan masaya geçen Aamir Khan, Adana kebabını tattı. Khan ve film ekibinin keşif için 2 gün boyunca Adana'da olacağı ve filmin tamamlanması için detaylı araştırma yapacakları belirtildi.

Aamir Khan


 

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE