Hilal Toprak Kocası Ferman Toprak'tan Boşanmaktan Son Anda Vazgeçti!

"Hayatı Tespih Yapmışım Sallıyormuşum" şarkısıyla adını duyuran Ferman Toprak ile 2015 yılında evlenip Adel Su isimli bir kız çocuğu sahibi olan Hilal Öztürk Toprak, eşinden boşanmaya karar verdiğini açıkladı. Hilal Öztürk Toprak, ayrılık kararını sosyal medyada duyurmasının ardından yaptığı paylaşımı sildi. Boşanmaktan vazgeçen Hilal Öztürk Toprak, "Bir anlık sinirle yaptığım paylaşım boşanmaktan vazgeçtim" dedi.

Hilal Toprak Kocası Ferman Toprak'tan Boşanmaktan Son Anda Vazgeçti!

"Hayatı Tespih Yapmışım Sallıyormuşum" şarkısıyla adını duyuran Ferman Toprak ile 2015 yılında evlenip Adel Su isimli bir kız çocuğu sahibi olan Hilal Öztürk Toprak, eşinden boşanmaya karar verdiğini açıkladı.

hilal öztürk toprak

Hilal Öztürk Toprak, ayrılık kararını sosyal medyada duyurmasının ardından yaptığı paylaşımı sildi. Boşanmaktan vazgeçen Hilal Öztürk Toprak, "Bir anlık sinirle yaptığım paylaşım boşanmaktan vazgeçtim" dedi.

hilal öztürk toprak siyah elbise

HİLAL ÖZTÜRK TOPRAK İLE FERMAN TOPRAK'IN EVLİLİĞİNDE KARA BULUTLAR DOLAŞMAYA BAŞLADI

Şarkıcı Ferman Toprak, Hilal Toprak ile 2015 yılında nikah masasına oturdu. Çift 2018 yılında kızları Adel Su'yu kucağına aldı.

Mutlu bir evlilik süren çiftin son zamanlarda sıkıntılı günler yaşadığı ortaya çıktı.

hilal öztürk toprak

PAYLAŞIMI KAFALARI KARIŞTIRDI

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Hilal Toprak, “İlk bizden duymanızı istediğim için üzülerek belirtmek istiyorum ki; eşim Ferman Toprak ile yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bundan sonrası adli olduğu için gereken zamanda paylaşım yapacağız. Bu zor dönemde bizlere destek olmanız tek isteğimiz. Teşekkürler.” mesajını paylaştı.

ferman toprak hilal toprak

"BOŞANMA ASLA OLMAYACAK"

'Ayrılık' açıklaması yapan Hilal Toprak daha sonra paylaşımını kaldırdı. 2. Sayfa’ya konuşan Toprak, “Bir anlık sinir ve patlama anıydı. Yazmamam gerekirdi. Birbirimizi çok seviyoruz ve aşığız. Arada tartışmalar yaşansa da boşanma asla olmayacak.” açıklamasını yaptı.

ferman toprak hilal öztürk toprak

FERMAN TOPRAK: EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM

Ferman Toprak ise “Biz çok mutluyuz. Ben eşimi çok seviyorum o da beni çok seviyor. İyi ki varsınız, hepinize saygılar ve sevgiler sunuyorum” dedi.

hilal öztürk

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE