Hilal Cebeci Kıskanç, Cahil ve Yobaz Diye Kime Dedi?

Sosyal medyadaki açıklamalarıyla gündem olan Hilal Cebeci son paylaşımında, “Kıskanç, cahil, yobaz bir toplumda şarkıcı olacağıma evimde otururum daha iyi” dedi.

Hilal Cebeci Kıskanç, Cahil ve Yobaz Diye Kime Dedi?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren şarkıHilal Cebeci, son açıklamasıyla yine gündem oldu. Pop şarkıcısı son paylaşımında “Kıskanç, cahil ve yobaz bir toplumda şarkıcı olacağıma evimde otururum daha iyi” ifadelerini kullandı.

“ASLA MÜZİK GELİŞMEYECEK…”

Türkiye’deki müzik sektörüne de bazı eleştirilerde bulunan Hilal Cebeci, “Bu ülkede asla stadyum konserleri göremeyeceksiniz. Asla müzik gelişmeyecek. Kıbrıs kumarhaneleri ve basit gece kulüplerinden öteye geçemeyecek bu sektör. Çok yazık” diye ekledi. Şarkıcı en son ‘Çav Bella’ yorumuyla gündem olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 12:54

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE