Herkes Öykü Karayel’i Konuştu! Arif Verimli’den Dikkat Çeken Yorum…

Müge Anlı’nın sabah programında yer alan Arif Verimli, Netflix’in son Türk dizisi Bir Başkadır’da en beğendiği oyununun Öner Erkan olduğunu açıkladı. Sebebi ise dikkat çekti.

Herkes Öykü Karayel’i Konuştu! Arif Verimli’den Dikkat Çeken Yorum…

Yaklaşık 12 yıldır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatr Arif Verimli’den Bir Başkadır yorumu geldi. Dizi ile ilgili fikirlerini paylaşan Verimli, en beğendiği oyununun Öner Erkan olduğunu açıkladı.

‘DOĞUŞTAN…’

Dizideki performansıyla Öykü Karayel’in oyunculuğunun gündemde olduğu şu günlerde Arif Verimli başka bir oyuncuya dikkat çekti. Karayel'in dizideki başarılı oyunculuğu günlerdir gündemdeyken Verimli dizi de Öner Erkan’ı beğendi.

Herkes Öykü Karayel’i Konuştu! Arif Verimli’den Dikkat Çeken Yorum…

Arif Verimli bunun sebebini ise şöyle açıkladı: “Oyunculuk eğitimi almış, doğuştan duendesi olanlar; acılıyı, hastayı, sıradanı, aşığı, her şeyi oynayabilir. Serebral Palsi’yi kusursuz oynayabilmek ise üstün yetenek gerektirir. Bir Başkadır’ın en iyi oyuncusu Öner Erkan'dır. Bunun dışında ne analiz ne yorum ne görüş yazacağım.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE