Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin Adeta Şov Yaptı! Son Pozuyla Hayran Bıraktı

Son dönemde Cedi Osman ile yaşadığı aşk nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ebru Şahin, başrol oynadığı Hercai dizisinin çekimleri için Mardin’e gitti. At üstünde adeta şov yapan oyuncu, fotoğrafını takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin Adeta Şov Yaptı! Son Pozuyla Hayran Bıraktı

Adı son günlerde Cedi Osman’la yaşadığı aşk nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ebru Şahin, rol aldığı Hercai’nin çekimleri için Mardin’e gitti. Yeni sezon çekimlerinden at üstünde bir karesini takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, altına da “Bir yeni sezon şahlanması yaparım dedi Mavi” notunu düştü.

İNKAR ETMİŞLERDİ…

Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteriyle adından söz ettiren Ebru Şahin normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte soluğu tatilde almıştı. Alaçatı'da tatil yapan güzel oyuncu, basketbolcu Cedi Osman'la yeni bir aşka yelken açmıştı. İkili, önce inkar etse de daha sonra gazetecilere el ele poz vererek aşkı kabul etmişlerdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 12:43

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE