Hercai Setinde Kavga! Üzerine Yürüdü…

Ebru Şahin ile Hercai dizisinde başrolü paylaşan Akın Akınözü hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Sette sürekli problem çıkardığı iddia edilen Akınözü’nün yardımcı yönetmenin üzerine yürüdüğü ileri sürüldü.

Hercai Setinde Kavga! Üzerine Yürüdü…

Hercai dizisinin setinde yaşanan bir kavga, dizi piyasasında kulaktan kulağa yayılıyor. Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre Hercai'de canlandırdığı Miran karakteriyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Akın Akınözü sette yardımcı yönetmenin üzerine yürüdü.

NEDENİ SETİ BEKLETMESİ…

Gerginliğin nedeninin Akınözü'nün karavanında oturup seti bekletmesinden kaynaklandığı öne sürüldü. Yönetmen yardımcısına ve set ekibine tehditler savurduğu söylenen oyuncunun, araya girenler tarafından güçlükle yatıştırıldığı ileri sürüldü.

Öte yandan Akınözü’nün sık sık sette ekibi beklettiği için tartışmaların yaşandığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 08:39

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE