Hercai'nin Reyyan'ı Ebru Şahin, ilk ödülünü aldı

Hercai dizisinde başarılı bir grafik yakalayan Ebru Şahin "En iyi kadın oyuncu" ödülünü aldı.

‘Türkiye Lider Marka Ödülleri 2019’ Ödül Töreni dün akşam sahiplerini buldu. Ödül törenine ünlü akınına sahne oldu. Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteriyle hayran kitlesine ulaşan genç oyuncu Ebru Şahin de "En iyi kadın oyuncu" ödülüne layık görüldü. 

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ebru Şahin, “İlk ödülüm olacak. Çok mutlu ve heyecanlıyım. Böyle bir ödüle layık görülmek onore edici. Ödül, bu meslekle uğraşan her insanın aklından geçmiştir. Hayalini kurmadım desem yalan olur “ dedi. Hercai’nin başarısından çok mutlu olduklarını vurgulayan Şahin “Kısa bir zamanda güzel bir ailenin içine girdim, dizimizin başarısı ve insanların bizi sevmesinde de bu samimiyetimizin etkisi olduğunu düşünüyorum. Yurt içi ve yurtdışından çok misafirlerimiz oluyor. Sağ olsunlar çok tutkulu bir biçimde seviyorlar bizi. Bazen çekim yapmakta zorlanıyoruz. Hercai’de daha hiçbir sır açığa çıkmadı. Merakla izlemeye devam etsinler” açıklamasını yaptı. 

Kendisine rol arkadaşı Akın Akınözü ile uyumu sorulan güzel oyuncu “Partner olarak çok yakıştırdı insanlar. Biz de o aşkı, samimi duyguları insanlara geçirebiliyorsak bu bizi motive eder. Miran ve Reyyan’ın güzel bir uyumu var.  Çektiğim dizide yaşandığını bildiğim ve çok fazla mesaj aldığım hikayelerden bahsediyoruz Bir kadın olarak bunların sesi, kalbi, dili, görünümü olabilmek çok değerli. Her kadın kendinden ve etrafından korkmadan kendi içindekileri açığa çıkarmasını ve kendi ışığını görmesini diliyorum” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER