Hera Aslan'ın Ozan Doğulu'ya 'eşim' demesi dikkat çekti! 'Sadece nikahımız yok'

Kendisinden 17 yaş büyük Ozan Doğulu ile dört yıldır aşk yaşayan şarkıcı Hera Aslan (32), özel hayatı hakkında konuşurken, ünlü aranjör için 'eşim' demesi dikkat çekti.

Hera Aslan'ın Ozan Doğulu'ya 'eşim' demesi dikkat çekti! 'Sadece nikahımız yok'

Hera Aslan, önceki gece Bomonti'de bir mekanda sahneye çıktı. 32 yaşındaki güzel şarkıcı, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

"EŞİM ÇOK DESTEK OLUYOR"

Yakın zamanda bestesi Kenan Doğulu'ya ait şarkısına klip çekeceğini belirten Hera Aslan, "Kenan Doğulu bestesi olan şarkıya yeni klip çekeceğiz. Çok heyecanlıyım. Kenan olsun, eşim de (Ozan Doğulu) bana her zaman çok destek oldular. Tüm müzisyenler bana destek olmaya çalışıyorlar. Onların desteğini hissetmek bana güç veriyor" dedi.

OZAN DOĞULU ŞARKILARI

''SADECE NİKAHIMIZ YOK!''

"Ozan Bey için 'eşim' dediniz, evlendiniz mi?" sorusuna Hera Aslan, "Yok evlenmedik ama ben kendisine 'eşim' diyorum. Çünkü dört yıldır süren bir beraberliğimiz var. Sadece nikahımız yok" yanıtını verdi.


 

"BİRLİKTE YAŞIYORUZ"

Ünlü şarkıcı, "Aramızda evlilik konusu geçmedi ama istediğimiz zaman evlenebiliriz. Böyle de bir durum var ve önümüzde bir engel yok. Birlikte yaşıyoruz ve her an her şey olabilir" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2021, 13:03

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE