Hazal Kaya’dan Fikret Ali Önlemi! Yüzünü Göstermedi

Yaklaşık 6 ay önce oğlu Fikret Ali’yi kucağına alan Hazal Kaya, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Oyuncunun o karesi ‘Hazal önlem almış’ yorumlarına neden oldu.

Hazal Kaya’dan Fikret Ali Önlemi! Yüzünü Göstermedi

Hazal Kaya, yaklaşık 6 ay önce kucağına aldığı oğlu Fikret Ali ile ilgili paylaşımlarına devam ediyor. Ancak oyuncunun oğluyla verdiği son poz esprili yorumlara neden oldu.

‘BENZİYOR DEMEYELİM DİYE…’

Geçtiğimiz haftalarda Fikret Ali’nin yüzünü ilk kez takipçileri ile paylaşan Hazal Kaya, ‘Babasının kopyası’ şeklinde yorumlar almıştı. Oyuncu bu kez oğlunun yüzünün kameraya dönük olmadığı başka bir fotoğraf paylaştı. Sosyal medyada gündem olan o kare ile ilgili “‘Oğlan babasına benziyor’ demeyelim diye çocuğun yüzünü göstermemiş” şeklinde gülümseten yorumlar yapıldı.

İşte Hazal Kaya’nın esprili yorumlara neden olan o paylaşımı…


Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 21:12

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE