Hazal Kaya Yeniden Ekranlara Dönüyor: İşte Yeni Partneri

Benden Ne Olur filmiyle yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Hazal Kaya, partnerinin kim olacağını açıkladı. Kaya, dizideki partnerinin son olarak Mucize Doktor dizisinde Doktor Derman karakterini canlandıran Onur Tuna olacağını açıkladı.

Hazal Kaya Yeniden Ekranlara Dönüyor: İşte Yeni Partneri

Bir süre önce oğlunu kucağına alan Hazal Kaya, yeni projesi Benden Ne Olur filmi ile ekranlara dönecek. Hazal Kaya'nın rol arkadaşının son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan Onur Tuna olacağı öğrenildi.

hazal kaya

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirdikten sonra tüm vaktini bebeğine ayıran oyuncu, müjdeli haberi Instagram hesabından vermişti. Büyük bir heyecan yaşadığını dile getiren Kaya'nın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum almıştı. 

Kaya mutlu haberi şöyle verdi: “Aslı, “Kitabı bir okusana” dediğinden itibaren ‘Sertab'ı ben oynayacağım” diyordum. Üstüne hamile kaldım, başkası oynayacak diye hasetlenirken film ertelendi. (Gözüm kalır, benimle iyi geçinin) Neyse sonuç olarak Setab benim arkadaşlar. Ben oynayacağım. Nasıl kutlayacağımızı bilemiyoruz. ‘Benden Ne Olur’ yakında sette” dedi.

ONUR TUNA "BENDEN NE OLUR" KADROSUNA DAHİL OLDU

Medyapım tarafından izleyicilerin beğenisine sunulacak filmin diğer bir önemli haberini de yine filmin yapımcılığını üstlenen MEDYAPIM' dan geldi. MEDYAPIM'ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Onur Tuna'nın filmin diğer bir baş rolü olan Soner karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacağı duyuruldu.  

Aslı T. Kızmaz'ın kaleme aldığı "Benden Ne Olur" isimli kitabın uyarlaması olarak sinemaseverlerin beğenisine sunulacak filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı da henüz bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 16:56

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE