Hazal Kaya Setlere Geri Döndü! Fikret Ali’yle Birlikte Verdiği Poz Gündem Oldu

Benden Ne Olur filmi için setlere geri dönen Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi de yanında götürdü. Makyaj yapılırken kucağında bebeğinin olduğu fotoğrafı takipçileriyle paylaşan oyuncunun o karesine, adeta beğeni ve yorum yağdı.

Hazal Kaya Setlere Geri Döndü! Fikret Ali’yle Birlikte Verdiği Poz Gündem Oldu

Hazal Kaya, Onur Tuna ve Enis Arıkan ile başrolleri paylaşacağı Benden Ne Olur filminin çekimlerine başlandı. Uzun bir aradan sonra sete çıkan Hazal Kaya, çekim için hazırlıklar yapılırken Instagram hesabından minik oğlu Fikret Ali’nin kucağında olduğu bir fotoğraf paylaştı. Kaya, paylaşımının altına da “Çalışan anne 4. Sezon” notunu düştü.

ÜNLÜLERDEN YORUM YAĞDI…

Henüz 9 aylık olan Fikret Ali’nin, makyaj yapıldığı sırada çekilen karede, annesine hayranlıkla baktığı anlar gözlerden kaçmadı.

Kaya’nın paylaşımı kısa sürede yüz binlerce beğeni ve yorum aldı. Çok sayıda ünlü isim ise paylaşıma övgü dolu yorumlar yaptı. Bizim Hikaye dizisinde birlikte rol aldığı Burak Deniz'le birlikte Aslı Enver, Şükran Ovalı, Songül Öden, Selin Şekerci gibi çok sayıda oyuncu fotoğrafa yorum yaptı.

İşte o yorumlardan bazıları…

Hazal Kaya Setlere Geri Döndü! Oğlu Fikret Ali’yle Birlikte Verdiği Poz Gündem Oldu

Hazal Kaya Setlere Geri Döndü! Oğlu Fikret Ali’yle Birlikte Verdiği Poz Gündem Oldu

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2020, 10:14

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE