Hazal Kaya'nın Denizde Çekilmiş Çıplak Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye’nin yeni iyi niyet elçisi seçilen Hazal Kaya'nın, oğluna hamileyken denizde çekilmiş çıplak fotoğrafı ortaya çıktı.

Hazal Kaya'nın Denizde Çekilmiş Çıplak Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Hazal Kaya'nın 2019 yılında evlendiği Ali Atay'la çıktıkları tatilde çekilmiş bir kare sosyal medyaya düştü. Fotoğrafın çekildiği dönem oğulları Fikret Ali'ye hamile olan Hazal Kaya,"Çok seviyorum bu fotoğrafı, güzel anlara kaçıyorum sayesinde, çok iyi geliyor" diyerek fotoğrafla ilgili anısını anlattı.

hazal kaya

"HAYATİ KARARLAR ALDIĞIMIZ BİR DÖNEMDİ"

Hazal Kaya, sosyal medyaya düşen fotoğrafın çekildiği dönemde eşi Ali Atay'la hayati kararlar aldıklarını söyledi. Kaya, "Bu fotoğraf bizim hayati kararlar aldığımız, oğlanın cinsiyetini öğrendiğimiz, aile tarihimizde acayip önemli bi yeri olan gizli cennetimizde çekildi. Ali muhtemelen güneşleniyor bu sırada, Muh tuhaf deniz gözlüğüyle balıkları izliyor, Gökçe’yle ben de suda her zamanki gibi şahane sohbetteyiz...Bisiklete binme planı yapmışız akşam için,belki dondurma bile yeriz...Çok seviyorum bu fotoğrafı, güzel anlara kaçıyorum sayesinde, çok iyi geliyor...Burda dursun dedim." diyerek fotoğrafı takipçiyleriyle paylaştı.

ali atay fikret ali

"YARATTIĞIMIZ ETKİ ÇOK KIYMETLİ"

UNFPA Türkiye, Temsilcisi Hassan Mohtashami, tarafından Türkiye’nin yeni iyi niyet elçisi seçildiği duyurulan Hazal Kaya hakkında “Böylesine başarılı genç bir kişinin ailemize katılması bizim için büyük bir onur” ifadelerini kullanmıştı.

Hazal Kaya da Türkiye'nin iyi niyet elçisi seçilmiş olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etmek için şöyle konuştu: “Aranızda olduğum için çok mutluyum. Yıllardır tek başıma bir şeyler yapmaya çalışıyordum. Görüldüklerini hissetmenin kırılgan gruplara ne kadar iyi geldiğini son birkaç yılda fark ettim.

Bu yolda UNFPA gibi bir çatının altında mücadele veriyor olmak benim için çok kıymetli. Özellikle koronavirüs salgınıyla cinsiyet temelli şiddetin arttığına dikkat çeken Kaya, “Yarattığımız etkinin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Bütün kadınların, kız çocuklarının ve kırılgan grupların daha sağlıklı, güvenli ve eşit bir dünyada yaşaması için mücadele etmekten vazgeçmeyeceğim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 17:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE