Hazal Kaya iki yıl aradan sonra ekranlara dönüyor

Hazal Kaya'nın oğlu Fikret Ali'nin doğumundan sonra televizyon dizilerine verdiği ara sona eriyor. Kaya, yeni bir projeyle ekranlara gelecek.

Hazal Kaya iki yıl aradan sonra ekranlara dönüyor

2019 yılının başlarında beş yıllık ilişkilerini nikahla taçlandıran Ali Atay ve Hazal Kaya, aynı yıl oğulları Fikret Ali'yi kucağına almıştı.

ali atay hazal kaya

Oğlu doğduktan sonra kendi büyütmek isteyen Hazal Kaya mesleğine bir süre ar vermişti. Kaya son olarak dünyaca ünlü "Shameless" dizisinden uyarlama "Bizim Hikaya" dizisinin başrolüydü. 

bizim hikaye

Fikret Ali’yi büyüttükten sonra Hazal Kaya, dijital platformda yayınlanacak olan 'Pera Palas’ta Gece Yarısı' dizisi için kamera karşısına geçmişti.

HAZAL KAYA'DAN YENİ PROJE 

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; 30 yaşındaki Kaya, ayrıca bu sezon bir televizyon dizisiyle de ekranlarda olacak.Önümüzdeki haftalarda çekimleri başlayacak dizide, geçmişte çok zorluklar yaşayan ve bir kaza sonrasında geçmişinden kurtulmak için hafızasını kaybetmiş rolü yapan birisini canlandıracak.

hazal kaya fikret ali

İKİNCİ SEZONU ÇEKİLECEK

Öte yandan Kaya'nın rol aldığı 'Pera Palas’ta Gece Yarısı' dizisi daha ilk sezonu gösterilmeden, yayıncının isteği üzerine ikinci sezon için sete çıkacağı iddia edildi.

pera palas

    Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 08:54
    YORUM EKLE