Hazal Kaya, Eşi Ali Atay ile İlk Kez Aynı Projede Sevenleri İle Buluşacak!

Oğlu Fikret Ali'yi dünyaya getirdikten sonra 'Benden Ne Olur?' sinema filmiyle setlere dönen Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay ile ilk kez bir proje yer aldı.

Hazal Kaya, Eşi Ali Atay ile İlk Kez Aynı Projede Sevenleri İle Buluşacak!

.Bir online alışveriş uygulamasının tanıtıldığı reklam filmini sosyal medya hesabından paylaşan Hazal Kaya, yeni projesini takipçilerine duyurdu. Oyuncu ve yönetmen Ali Atay ile geçtiğimiz yıl evlenen ve erkek çocuk dünya getiren genç oyuncu Hazal Kaya, evliliklerinin ardından ilk kez aynı projede çalıştı.

İLK KEZ AYNI PROJEDE

Reklam filmini ilk kez Instagram üzerinden paylaşan Hazal Kaya, eşiyle birlikte rol aldığı projeyi takipçilerinin beğenisine sundu.

ali atay hazal kaya

Eşi Ali Atay ile henüz sevgiliyken gerçekleştirdiği bir röportajda, Atay ile aynı projede oynama fikrine sıcak baktığını söyleyen Hazal Kaya, yıllar öncesinden ortak bir proje istediğinin mesajını vermişti.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 19:07

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE