Hazal Kaya'dan güldüren paylaşım!

Ali Atay'la dünya evine giren nülü oyuncu Hazal Kaya bebekleri Fikret Ali'yi dünyaya getirdikten sonra bir süre ekranlardan uzak kalmaya karar vermişti. Ardından geçtiğimiz yıl bir film projesine dahil olduğu öğrenilince hayranları çok mutlu oldu. Şimdi ise Hazal Kaya yeni bir dizi ile ekranlarına dönüyor. Hiç tatil yapmadan yeni bir projeye başlayacağını duyuran Kaya'nın son paylaşımı güldürdü.

Hazal Kaya'dan güldüren paylaşım!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi 2019 yılının Kasım ayında dünyaya getirdi. Oyuncu, sonraki süreçte ekranda yer almayarak oğlunu büyütmeyi tercih etti.

Hazal Kaya'dan güldüren paylaşım!

Geçen yıl uzun bir aradan sonra 'Benden Ne Olur' isimli sinama filmi ile yeniden setlere dönüş yaptı. Film henüz gösterilmedi ama tüm sahnelerin çekimleri tamamlandı ve vizyon için de 29 Kasım tarihi açıklandı. 

Hazal Kaya'dan güldüren paylaşım!

Oyuncunun yeniden televizyon dizilerine dönme kararı ise hayranlarını çok memnun etti.

Hazal Kaya'dan güldüren paylaşım!

Hazal Kaya, Bizim Hikaye ile büyük bir başarı kazanmıştı. Bu projeden iki buçuk yıl sonra ünlü oyuncu bu sefer bir televizyon dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kaya, sosyal medyaki son paylaşımıyla takipçilerini güldürdü. Fotoğrafına Sizce ben “çok yorgunum abi deli gibi tatil yapıp bütün kış yatıcam!” diyip asla tatile gidemeden diziye başlamış mıyımdır? notunu düştü.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2021, 18:15

Başak Yıldız

YORUM EKLE