Hazal Filiz Küçükköse’nin ‘Altın Dekoltesi’

Hazal Filiz Küçükköse, yeni yaşını arkadaşlarıyla birlikte kutladı. Ceketindeki yarım altınla dikkat çeken güzel oyuncu, hediyesini gösterirken dekoltesiyle de ilgi odağı oldu.

Hazal Filiz Küçükköse’nin ‘Altın Dekoltesi’

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, yeni yaşını arkadaşlarıyla birlikte Arnavutköy’deki bir mekanda kutladı. Mekan çıkışı objektiflere takılan güzel oyuncu, ceketindeki yarım altınla dikkat çekti. 32 yaşına basan Hazal Filiz Küçükköse, yarım altınını gösterirken dekoltesiyle de ilgi odağı oldu.

“KENDİMİ RAHAT HİSSETTİĞİM ŞEKİLDE…”

Hazal Filiz Küçükköse’nin doğum günü kutlamasına sevgilisi Alp Güler başta olmak üzere birçok yakın arkadaşı katıldı. “Bugün benim doğum günüm” diyen güzel oyuncu, “Kendimi rahat hissettiğim bir şekilde giyindim” diye de ekledi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE