Hazal Filiz Küçükköse'den Kripto Para Açıklaması: Herkes Kadar İlgileniyoruz

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse Etiler’de kameralara yakalandı. Gazetecilerin röportaj isteğini kırmayan Küçükköse, yeni projelerinden kripto para piyasasına varana kadar birçok konuda açıklamalar yaptı.

Son olarak Ay Yapım imzalı Zemheri dizisinde rol alan oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki gün Etiler’deydi.

Hazal Filiz Küçükköse Kripto Para Piyasasına Girdi

MASKESİZ GÖRÜNTÜLENDİ
Maskesiz bir şekilde yürüyüş yaparken kameralara yakalanan güzel oyuncu, görüntülendiğini fark edince hemen evine doğru yürüdü. 33 yaşındaki Küçükköse, apartman girişinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“BİRAZ BEKLEMEDEYİZ..”
Herhangi bir projede yer almayan Küçükköse, boş zamanlarında kendisiyle ilgilendiğini söyledi. Yeni projeleri merak edilen oyuncu, “Biraz beklemedeyiz. Yeni işleri okuyoruz” diye konuştu.

Yeni projesinin TV olacağının sinyalini veren Küçükköse, “Dijitali de düşünüyoruz. Ancak şu an için TV görüşmelerimiz” ifadelerini kullandı.

Hazal Filiz Küçükköse Kripto Para Piyasasına Girdi

“DİZİYLE İLGİLİ DURAKLAMA SÜRECİ VAR..”
Daha önce dönem dizisinde rol alacağını açıklayan güzel oyuncu, “Proje iptal mi oldu?” sorusuna, “İptal olmadı. Onunla ilgili duraklama süreci var. Detaylarını çok bilmiyorum. Yapımcısı paylaşır zaten. Şu an çok bilgi veremiyorum onunla alakalı” cevabını verdi.

Hazal Filiz Küçükköse, daha önce 6 bölüm süren ve düşük reytingleri nedeniyle yayından kaldırılan Mehmed Bir Cihan Fatihi isimli dönem dizisinde rol almıştı. 

Hazal Filiz Küçükköse Kripto Para Piyasasına Girdi

“KENDİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN SÖYLEMİŞTİM..”
Güzel oyuncuya geçtiğimiz mart ayında söylediği “Kripto paralarla ilgili yatırımlarım oluyor. Hatta bununla ilgili eğitimler almayı düşünüyorum” sözleri hatırlatıldı. Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle kaybı olup olmadığı merak edilen güzel oyuncu şöyle konuştu:

“Zaten artık ilgilenmeyen yok. Size sorsam siz bile ilgileniyorsunuzdur. Biz de herkes kadar ilgileniyoruz. Ben de az çok kendimi geliştiriyorum. Eğitim almak değildi mevzu. Kendimi geliştirmek için böyle bir şey yapabilirim demek istemiştim. Yatırım tavsiyesine gelecek olursak, söyleyebileceğim bir şey yok. İnsanlar takip ediyorlar. Ne alıp almayacaklarını biliyorlardır zaten. Bu konuda çok bir şey söylemeyim.”

Hazal Filiz Küçükköse Kripto Para Piyasasına Girdi

“ÖNCELİĞİM İŞ GÖRÜŞMELERİM..”
Önümüzdeki yaza tatil planı olup olmadığı merak edilen 33 yaşındaki Küçükköse, önceliğinin şu an iş görüşmeleri olduğunu söyleyerek, “İş görüşmelerime göre bir yaz planı düşünüyorum. Yurt için programım var. Pandemi nedeniyle yurt dışıyla ilgili program yapamıyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:30

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE